fbpx

Політика конфіденційності

1. Загальні положення

Ця політика конфіденційності (далі – “Політика”) складена компанією “AdventUkraine” (далі – “магазин”, “ми”).
Контактна дані: пошта: Каплан Анастасія, UA363220010000026001330063153, info@adventukraine.com.ua, телефон: +380961033500.

2. Збір та використання особистих даних

Ми збираємо наступні дані: ім’я та прізвище, адреса доставки (відділення), електронна адреса, номер телефону. Ці дані необхідні для обробки замовлень та зв’язку з клієнтами.

3. Передача даних третім особам

Дані, такі як ім’я та прізвище, номер телефону та адреса відділення пошти, передаються представникам пошти для здійснення відправлення товару.

4. Захист даних та заходи безпеки

Ми зобов’язуємося забезпечити конфіденційність зібраних даних. Особисті дані не передаються третім особам, крім випадків, визначених цією Політикою, або за вимогою закону.

5. Права користувача

Користувачі мають право на доступ до своїх даних, їх виправлення, видалення, обмеження обробки, а також право на заперечення проти обробки. Для здійснення цих прав, будь ласка, звертайтеся до нас за контактними даними, вказаними в п. 1.

6. Використання cookies

Наразі наш магазин не використовує cookies та інші технології слідкування на сайті.

7. Зміни до політики конфіденційності

Ми можемо оновлювати цю Політику з часом. У разі змін, ми повідомимо клієнтів за допомогою електронної пошти, яка була використана для здійснення покупки.

8. Контактна інформація

У разі будь-яких запитань або занепокоєнь, пов’язаних з цією Політикою, будь ласка, звертайтеся до нас за контактними даними, вказаними в п. 1.

9. Відповідність законодавству

Ця Політика розроблена у відповідності з законодавством України про захист персональних даних.

MaksymTrokhymets © 2023 All Rights Reserved.